Ogłoszenia parafialne

1. Dziś po Mszy św. o godz. 10:30 spotkanie dla dzieci z klas komunijnych. Następne za tydzień.
  2. W piątek przypada rocznica objawień św. siostrze Faustynie Jezusa Miłosiernego w Płocku. W miejscu tych objawień Siostry Matki Bożej Miłosierdzia budują Sanktuarium Miłosierdzia Bożego. Odpowiadając na Apel Biskupa Płockiego w najbliższą niedzielę naszymi ofiarami wesprzemy budowę tego Sanktuarium.

1. Dziś w czasie Mszy św. o godz. 10:30 dzieci z naszej szkoły wystawiają Jasełkę Bożonarodzeniową. Dziękujemy paniom: Elżbiecie Wojciechowskiej, Annie Znyk i Alicji Kabacińskiej za przygotowanie dzieci, dzieciom i ich rodzicom.
  2. Ofiary z dnia dzisiejszego przeznaczamy na Misje.

Apel Biskupa Płockiego o wsparcie dzieła rozbudowy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia

Umiłowani Diecezjanie!

Minęło już 80 lat od śmierci (5 października 1938 r.) niezwykłej mistyczki, Apostołki Bożego Miłosierdzia – świętej siostry Faustyny Kowalskiej, która w Płocku 22 lutego 1931 roku, miała wizję Jezusa Miłosiernego oraz otrzymała polecenie namalowania obrazu, a następnie polecenie ustanowienia święta Miłosierdzia Bożego w pierwszą niedzielę po Wielkanocy. Orędzie o Bożym Miłosierdziu, jako największym przymiocie Boga – jak objawił Jezus siostrze Faustynie - zdobyło serca wiernych na całym świecie. Dziś miejsca kultu związane z orędziem Jezusa Miłosiernego i z siostrą Faustyną cieszą się zainteresowaniem wielu pielgrzymów nie tylko z Polski, ale całego świata.

godz. 17:30 + Danuta Kuchar - gregorianka
godz. 18:00 – o błog. Boże dla nowożeńców Klaudii i Konrada Osińskich

godz. 17:30 + Danuta Kuchar
godz. 18:00 + Bronisław Bogdański

Konferencje dla narzeczonych odbywają się w parafii św. Maksymiliana w Modlinie Starym
w każdą środę o godz. 19:00.

konferencke odbywać się będą w kwietniu i październiku