Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary złożone na uczelnie katolickie.

1. W najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 10:30 rozpoczynamy nasze spotkania dla dzieci z klas komunijnych.
  2. We wtorek, kancelaria parafialna będzie nieczynna, w środę i czwartek, będzie czynna od godz. 16:30 do godz. 17:15.

1. Dziś w czasie Mszy św. o godz. 10:30 dzieci z naszej szkoły wystawiają Jasełkę Bożonarodzeniową. Dziękujemy paniom: Elżbiecie Wojciechowskiej, Annie Znyk i Alicji Kabacińskiej za przygotowanie dzieci, dzieciom i ich rodzicom.
  2. Ofiary z dnia dzisiejszego przeznaczamy na Misje.

LIST REKTORA WYŻSZEGO SEMINARIUM DUCHOWNEGO W PŁOCKU NA PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY 2019 R.

Siostry i Bracia!
W Wielkanocny Poniedziałek dołączamy do „mężów z Judei i wszystkich mieszkańców Jeruzalem”, by słuchać Apostoła Piotra i Apostołów, głoszących „Jezusa Nazarejczyka, którego [...] wskrzesił Bóg” (Dz. 2, 22.32). Z tego orędzia, pomimo upływu wieków, wciąż rodzi się i odradza Kościół, Kościół entuzjazmu i nadziei, Kościół przekonany, że radość, która stała się jego udziałem, musi być przekazywana dalej. W Wieki Piątek, kiedy Pan zawisł na krzyżu, wszystko wskazywało na to, że Jego przesłanie, Jego Ewangelia się skończyła. Tak niewielu zostało pod krzyżem, a i ci, którzy zostali, trwali pozbawieni nadziei. W Dzień Wielkanocny sam Chrystus, przychodząc do nich, obdarzył ich nową mocą, entuzjazmem, młodością!

godz. 09:00 + Tadeusz Słupecki, Krzysztof Konikowski
godz. 10:30 + o błog. Boże dla Moniki i Stefana Łoginow w 13 rocz. ślubu
godz. 12:30 + Wiesław, Józefa i Stanisław Ambroziak
godz. 18:00 + Marianna, Czesław, Wojciech Jankiewicz

godz. 17:30 + Alina Mroczkowska
godz. 18:00 + Jan Salwowski

Konferencje dla narzeczonych odbywają się w parafii św. Maksymiliana w Modlinie Starym
w każdą środę o godz. 19:00.

konferencke odbywać się będą w kwietniu i październiku