paryz6 2019      Barcelona a w niej Sagrada Família którą zwiedzaliśmy i w której odprawiliśmy Mszę świętą oraz Montserrat to główne cele w naszym dzisiejszym pielgrzymowaniu. Dziękujemy Panu Bogu za wszystko co przeżyliśmy i co zobaczyliśmy . Jutro wracamy do domu.

paryz5 2019       Po porannej Mszy św w Lourdes udaliśmy się do Carcassonne. Po zwiedzeniu tego pięknego miasteczka zmierzamy w Kierunku Barcelony.

paryz4 2019      Wczoraj wieczorem dotarliśmy do Lourdes. Na krótką modlitwę udaliśmy się do groty objawień. Dzień dzisiejszy spędziliśmy w Lourdes. Msza św, zwiedzanie, modlitwa prywatna, kąpiele, to wszystko wypełniło nasz dzień.

paryz3 2019       Te dwa miejsca były celem naszego pielgrzymowania. Mszę św odprawiliśmy w Sanktuarium św. Teresy w Lisieux. Oto kilka fotografii z dnia dzisiejszego. Jutro będziemy przez cały dzień jechać do Lourdes w związku z tym następna relacja pojutrze.

paryz2 2019     Dziś drugi dzień naszego pielgrzymowania. Spędziliśmy go w Paryżu. Mszę św odprawialiśmy w Polskiej Misji Katolickiej.

paryz 2019      Pierwszy dzień pielgrzymki za nami. Po przylocie do Paryża zwiedzaliśmy jego najciekawsze miejsca. Mszę św odprawiliśmy w sanktuarium świętego medaliki. Oto kilka fotografii z dnia dzisiejszego.

jaselka 2019       W Uroczystość Trzech Króli uczniowie z naszej szkoły wystawili Jasełka Bożonarodzeniowe. Dziękujemy paniom: Elżbiecie Wojciechowskiej, Alicji Kabacińskiej i Annie Znyk za przygotowanie dzieci. Dziękujemy dzieciom i ich rodzicom.

dozynki 2018     Obchodziliśmy dziś w naszej parafii odpust na podwyższenie Krzyża Świętego oraz dziękowaliśmy Bogu za tegoroczne plony. Uroczystość uświetnił występ chóru z Pomiechowa Cantate Domino. Wieniec dożynkowy, kwiaty i oprawa liturgiczna to zasługa mieszkańców Duchowizny. Oto relacja z tej uroczystości oraz z wczorajszego wyjazdu dzieci i młodzieży do Rostkowa.

piknik 2018      W sobotę 2 czerwca odbył się w naszej parafii drugi piknik rodzinny, zorganizowany przez Parafialną Radę Duszpasterską. Dziękujemy organizatorom i sponsorom za te wspólnie przeżyte chwile.