Po Mszy św. o godz. 9: 00 spotkanie dla dzieci z klas komunijnych. Następne za tydzień.
W niedzielę rozpoczynamy nasze rekolekcje wielkopostne. Oto ich program. Msze św. w niedzielę, poniedziałek i wtorek odprawiane będą w stałych godzinach to znaczy o godz. 9:00, 10:30, 12:00 i 18:00. W poniedziałek i wtorek na Mszę św. o godz. 10:30 zapraszamy dzieci, zaś na godz. 12:00 młodzież gimnazjalną. Spowiedź w poniedziałek i wtorek pól godziny przed każdym nabożeństwem, oraz podczas nabożeństw. Rekolekcje poprowadzi ks. Andrzej Janicki pracujący w Sądzie Biskupim Płockim. Wyjazdy do chorych będą we wtorek od godz. 14:00. Prosimy o zapisywanie chorych w kancelarii parafialnej.

Wpłynęły już ofiary na kwiaty Pieczoług i Odpadek (1175 zł) – ofiary tam zbierały panie Joanna Zych – Śliwka i Katarzyna Śliwka, z Ostrzykowizny (960 zł) – ofiary zbierały panie Lewandowska Ewa i Rocka Małgorzata, z 18 Stycznia (170 zł) – ofiary zbierały panie Franciszka Więckowska i Anna Rostkowska, Z Duchowizny Trakt (507 zł.) - ofiary zbierała p. Jadwiga Kraśniewska. Serdeczne Bóg zapłać ofiarodawcom i zbierającym.
Jeszcze nie zostały odebrane listy z następujących ulic: Trębki Stare, Mochty, Smok, Wólka Smoszewska, Płońska, BWTZ, Klasztorna, Parowa Klasztorna, Warszawska, Rynek, Gdańska, Wyszogrodzka, Tylna, Parowa Płocka, Parowa Okólna, Duchowizna nad Wisłą, Al. Spółdzielni i Przechodnia. Bardzo prosimy o zabranie tych list i dokonanie zbiórki. My wiemy, że nie jest to przyjemne zadanie, ale nie robimy tego dla siebie i zapewne ten trud będzie kiedyś nagrodzony.
We wtorek na godz. 20:00 zapraszam na spotkanie członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny oraz baranki do święconki.
Przypominamy, że Droga Krzyżowa jest odprawiana w Piątki o godz. 17: 00, zaś Gorzkie Żale w niedziele po sumie i jednocześnie zapraszamy do udziału w tych nabożeństwach.