1. W dniu dzisiejszym obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Dziś też dzieci z klas komunijnych mają swoje ostatnie spotkanie niedzielne.
  2. W najbliższą niedzielę przypada Uroczystość Zesłanie Ducha Świętego. W tym dniu w naszej parafii dzieci z klas III, podczas Mszy św. o godz. 10:00 przystąpią do I Komunii Świętej. Bardzo prosimy aby na Mszę św. o godz. 10:00 przybyli Ci którzy są związani z dziećmi komunijnymi (rodziny i znajomi), pozostałych zapraszamy na inne Msze św.
  3. Spowiedź dla dzieci ich rodziców i członków ich rodzin będzie w piątek od godz. 16:00 do godziny 17:00.
  4. Próba dla dzieci przystępujących w najbliższą niedzielę do I Komunii Świętej odbędzie się w czwartek o godz. 16:00. Próba dla dzieci z klas IV będzie w Czwartek o godz. 15:00, zaś próba dla dzieci z klas V w piątek o godz. 13:00. Obecność obowiązkowa, prosimy też bardzo o punktualność.
  5. Próby dla kandydatów do bierzmowania będą w poniedziałek o godz. 18:30 i w sobotę o godz. 10:00. Obecność obowiązkowa.
  6. Trwają przygotowania do pikniku rodzinnego który odbędzie się 10 czerwca na terenie przy naszym kościele. Rozpocznie się on o godz. 15:00 i będzie trwał do godz. 20:00. Wśród licznych atrakcji o których dokładnie poinformujemy za tydzień będzie też loteria fantowa. Nadal prosimy ofiarodawców o fanty (mogą to być niewielkie rzeczy), mamy już przygotowaną nagrodę główną do loterii – będzie nią rower (ofiarodawcy podziękujemy podczas loterii i w niedzielę po niej – tak jak i innym sponsorom). Nadal przyjmiemy też wszelką pomoc na rzecz zorganizowania tego festynu.
  7. W styczniu przyszłego roku podczas ferii organizujemy pielgrzymkę samolotowo – autokarową po półwyspie Iberyjskim. Najważniejsze miejsca tej pielgrzymki to Santiago de Compostela i Fatima, ale zwiedzimy też Madryt, Awillę, Lizbonę, Sewillę, Granadę i Kordobę. Czas trwania pielgrzymki 9 dni. Dokładny koszt podamy niedługo – jest on zależny od ceny biletów lotniczych, w tej chwili organizator podał cenę orientacyjną – 3800 zł. Wybraliśmy termin ferii styczniowych ponieważ łatwiej jest wtedy zorganizować Czas wolny zaś miejsca do których jedziemy w tym terminie mają temperatury dobre do zwiedzania. Chętni na ten wyjazd już mogą rezerwować miejsca.
  8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.