1. W miniony piątek dzieci i młodzież rozpoczęli wakacje. Życzymy im i ich nauczycielom dobrego i bezpiecznego wypoczynku i przypominamy, że wakacje nie zwalniają nikogo z niedzielnego obowiązku uczestnictwa we Mszy św..
  2. W piątek przypada uroczystość Apostołów św. Piotra i św. Pawła. U nas Msza św. odprawiana będzie o godz. 18:00.
  3. W piątek ks. Bp. Piotr Libera obchodzi dzień swoich imienin. Pamiętajmy o naszym księdzu biskupie w swoich modlitwach.
  4. Trwają zapisy na samolotową – autokarową pielgrzymkę do Lourdes. Szczegóły można też uzyskać w kancelarii parafialnej. Pozostały jeszcze 4 miejsca
  5. Najbliższa niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca. Podczas Mszy św. o godz. 12:00 – adoracja i procesja.
  6. Podczas wakacji – czyli od najbliższego tygodnia kancelaria parafialna będzie czynna od godz. 17:00 do godz. 17:45.

7.Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.