1. Dziś po Mszy św. o godz. 10:30 spotkanie dla dzieci z klas komunijnych. Następne za tydzień.
  2. W piątek przypada rocznica objawień św. siostrze Faustynie Jezusa Miłosiernego w Płocku. W miejscu tych objawień Siostry Matki Bożej Miłosierdzia budują Sanktuarium Miłosierdzia Bożego. Odpowiadając na Apel Biskupa Płockiego w najbliższą niedzielę naszymi ofiarami wesprzemy budowę tego Sanktuarium.
  3. W najbliższą niedzielę o godz. 17:00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.

1 marca przypada Dzień pamięci żołnierzy wyklętych. Już dziś, tak jak w ubiegłym roku zapraszamy na Mszę św. o godz. 18:00 i okolicznościowy program słowno-muzyczny.
  4. Dziś o godz. 12:00 modlić się będziemy w intencji ks. kan. Jerzego Bieńkowskiego w piątą rocznicę jego śmierci.
  5. W minionym tygodniu naprawiliśmy usterkę pieca ogrzewającego nasz kościół i zatankowaliśmy paliwo do ogrzewania. Koszt paliwa i naprawy wyniósł 3500 zł.
  6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.