1. Dziś po Mszy św. o godz. 10:30 spotkanie dla dzieci z klas komunijnych. Następne za tydzień.
  2. We wtorek Przypada Uroczystość św. Józefa – patrona naszej parafii. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18:00.
  3. Są już przygotowane listy na zbiórkę ofiar na kwiaty do Grobu Pańskiego. Listy te można odebrać w zakrystii albo w kancelarii parafialnej. Bardzo proszę o zgłaszanie się przedstawicieli ulic bądź miejscowości po odbiór tych list. Od następnej niedzieli będziemy ogłaszać z jakich ulic te listy zostały już zabrane, aby było wiadomo gdzie one już są a gdzie jeszcze ich nie ma, co powinno ułatwić przeprowadzenie zbiórki.
  4. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary, które przeznaczymy na zakup nowej figury Matki Bożej, która zastąpi figurę zniszczoną przez wczorajszy wiatr. Dziękujemy też tym, którzy złożą ofiarę indywidualną na ten cel.
  5. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczniemy w piątą niedzielę Wielkiego Postu. Dokładny program podamy w najbliższym czasie.
  6. Zapraszamy do udziału w Nabożeństwach Drogi Krzyżowej I Gorzkich Żali. Drogę Krzyżową odprawiamy w każdy piątek o godz. 17:00, zaś Gorzkie Żale w niedzielę po sumie.
  7. Zbliżają się powoli najważniejsze święta chrześcijańskie Zmartwychwstania Pańskiego. Chcemy przeżyć je jak najlepiej i bardzo uroczyście. Zapraszamy zatem wszystkich, do czynnego włączenia się w oprawę liturgii Triduum Paschalnego. W tym celu prosimy o kontakt z księdzem wikariuszem.
  8. Dziś Gminny Ośrodek Kultury zaprasza o godz. 15:30 na przedstawienie dla rodziców i dzieci pt.: „Bajka do zjedzenia”.
  9. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny oraz baranka do święconki. Kupując tego baranka pomagamy najuboższym. Cena baranka – 5 zł.