W piątek obchodzimy Święto Świętej Rodziny. W naszym kościele Msze św. odprawiane będą o godz. 17:30 i 18:00.
W sobotę o godz. 16:00 podziękujemy Panu Bogu za miniony rok. Wspominać będziemy zmarłych z naszych rodzin w ostatnim roku a w ich intencji rodzina zapali świeczki (świeczki będą już przygotowane), modlić się też będziemy za tych którzy zawarli związki małżeńskie i za ochrzczonych w 2022 roku. Zapraszamy na to nasze wspólne dziękczynienie.

W niedzielę obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki.
W środę rozpoczniemy wizytę duszpasterską zwaną kolędą. Pan Kościelny z kredą pójdzie we wtorek. W tym tygodniu kolędować będziemy:

Środa – Pieczoługi 2 księży, Odpadki – 1 ksiądz
Czwartek – Wólka Smoszewska – 1 ksiądz od strony lasu
Duchowizna nad Wisłą – 1 ksiądz
Piątek – Mochty i Smok – 2 księży, Trębki – 1 ksiądz od godz. 16:00 Waeszawska 25A i 25B - 1 ksiądz
Sobota – Utrata i Gałachy przy Utracie – 2 księży

Początek wizyty duszpasterskiej od godz. 9:00. Kierowców prosimy o przyjazd na godz. 8:45. Bardzo prosimy o wychodzenie po księdza, można też poprosić sąsiada o podprowadzenie do naszego domu. Tam gdzie będzie zamknięte nie będziemy się dobijali. W tym roku razem z nami kolędował będzie Ojciec Kapucyn.