1. Dziś rozpoczęliśmy nasze rekolekcje parafialne. Rekolekcje prowadzi ks. kan. Paweł Rokicki. Program rekolekcji jest następujący. Msze św. w Niedzielę – godz. 9:00, 10:30 dla dzieci, 12:00 i 18:00 - kandydaci do bierzmowania. W Poniedziałek i Wtorek Msze św odprawiane będą o godz. 9:00, 10:30 – dla dzieci i o 18:00. Dzieci przychodzą ze szkoły i do szkoły są odprowadzane. Spowiedź w poniedziałek i wtorek przed i w trakcie nabożeństw. Wyjazdy do chorych we wtorek od godz. 15:00. Chorych można zgłaszać w kancelarii parafialnej.
  2. Drogę Krzyżową w tym tygodniu odprawimy na ulicach naszego miasta. Rozpoczniemy ją o godz. 20: 00 na cmentarzu parafialnym, a zakończymy w naszym kościele błogosławieństwem relikwiami Krzyża świętego. Bardzo serdecznie zapraszamy do jak najliczniejszego uczestnictwa w tym nabożeństwie. W drodze Krzyżowej biorą też udział kandydaci do bierzmowania i ministranci.
  3. Najbliższa niedziela jest Niedzielą Palmową. Poświęcenie palm odbędzie się na każdej Mszy św., zaś procesja z palmami podczas Mszy św. o godz. 10:30. Po Mszy św. o godz. 10:30 spotkanie dla dzieci z klas komunijnych, zaś po sumie spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania.
    Dzieci przystępujące do Pierwszej Komunii Świętej odbiorą po Mszy św. swoje alby komunijne.

W tym tygodniu wpłynęły ofiary na kwiaty z następujących miejscowości i ulic: – Tylna 9 i domy jednorodzinne 530 zł – ofiary zbierała p. Iwona Tomaszewska, z Utraty i Widokowej, Akacjowej i Gałach – 510 zł. ofiary zbierały p. Agnieszka Sosińska, Kościelna (170 zł.) – ofiary zbierała p. Franciszka Więckowska, Warszawska wraz z blokami (540 zł.) ofiary zbierała p. Magdalena Zbońkowska. Bóg zapłać ofiarodawcom i zbierającym. Nieodebrane zostały jeszcze listy z kilku ulic. Bardzo proszę o odebranie tych list i o zbiórkę ofiar.
  4. Zbiórka dla ministrantów będzie w sobotę o godz. 10:00, próba dla scholi o godz. 11:00.
  5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny. Są jeszcze do nabycia baranki do święconki oraz palmy wykonane przez ministrantów, scholę i ich rodziców.