1. Przy ubraniu Grobu i Miejsca Adoracji pracowały panie: Anna Dudziej, Joanna Zych Śliwka, Iwona Tomaszewska. - serdeczne Bóg zapłać. Dziękujemy p. Piotrowi Figurze za oświetlenie kościoła, scholi, ministrantom, lektorom, asyście procesyjnej, strażakom, dzieciom sypiącym kwiatami, p. organiście i p. kościelnemu, oraz tym wszystkim, którzy brali udział w nabożeństwach Wielkiego Tygodnia.
  2. Wpłynęły jeszcze ofiary z Wólki Smoszewskiej – 780 zł. Ofiary zbierały p. Agnieszka Piotrowska i Elżbieta Średnicka oraz z ul Spacerowej – 170 zł. Ofiary zbierała p. Ewa Ambroziak. Serdeczne Bóg zapłać. Z ofiar zebranych na kwiaty zakupiliśmy oprócz kwiatów nowe materiały do dekoracji, baner, świece, odkurzacz przemysłowy do naszego kościoła dołożyliśmy też tysiąc złotych do zakupu nowej figury do grobu Jezusa – pozostałe dwa tysiące ofiarował p. Cezary Jaworski. Ze zbiórki pozostały nam dwa tysiące i te pieniądze dołożyliśmy do zakupu nowych organów. Organy kosztowały 16 tysięcy, dlatego ofiary z dnia dzisiejszego przeznaczamy również na ten cel. Mile widziani też będą sponsorzy. Jeszcze raz wszystkim i za wszystko serdeczne Bóg zapłać.
  3. Ofiary z jutrzejszego dnia przeznaczamy na uczelnie katolickie.
  4. Najbliższa niedziela jest niedzielą Miłosierdzia Bożego. Ofiary z tego dnia przeznaczamy na pomoc dla ubogich.
  5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.