Od jutra rozpoczynamy nabożeństwo Majowe, które będzie odprawiane w naszej parafii w niedzielę po sumie a w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18:00. Zachęcamy też do odprawiania tego nabożeństwa przy figurkach, bądź prywatnie w naszych rodzinach.

W środę 3 maja obchodzimy w kościele święto Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. U nas Msze św. odprawiane będą o godz. 9:00, 12:00 i 18:00. Msza św. o godz. dwunastej połączona z poświęceniem ziemi w tym roku odprawiona będzie na Duchowiźnie. Prosimy mieszkańców Duchowizny o przygotowanie tego nabożeństwa.

Próby dla dzieci przystępujących w tym roku do I Komunii świętej będą w czwartek i piątek o godz. 16:30. Obecność obowiązkowa.

W piątek przypada Pierwszy Piątek Miesiąca. Spowiedź przed Mszami świętymi. Najbliższa niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca. Po nabożeństwie majowym będzie procesja.

Bóg zapłać naszym strażakom za pomoc przy rozebraniu Grobu Pańskiego.

Zbiórka dla ministrantów w najbliższą sobotę o godz. 10:00, zaś próba dla scholi parafialnej o godz. 11:00.

W niedzielę 7 maja po Mszy św. o godz. 12:00 nastąpi zawiązanie Róży Różańcowej Rodziców modlących się w intencji dzieci. Prosimy osoby zapisane o zgłaszanie się do ks. Damiana po grafik i szczegółowe informacje.

W minionym tygodniu wpłynęły dwie ofiary w wysokości 100 i 1000 złotych - na nasze organy. Serdeczne Bóg zapłać.

Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.