1. Dziś Wigilia Bożego Narodzenia. W tym dniu my Polacy zachowujemy post ścisły. Pasterka zostanie odprawiona o godz. 24:00, zaś o godz. 23:30 będzie kolędowanie. Serdecznie zapraszamy.

Msze św. w I i II dzień świąt Bożego Narodzenia – to jest w poniedziałek i wtorek odprawiane będą tak jak w każdą niedzielę, czyli o godzinie 9: 00, 10: 30, 12: 00 i 18:00. Zapraszamy do udziału w tych nabożeństwach.
  2. Serdeczne Bóg zapłać właścicielom Karczmy Pod Jaworem p. Jaworskim za choinki do naszego kościoła, p. Cezaremu Jaworskiemu za ofiarę na dekorację, Panom: Michałowi Pomorskiemu, organiście i kościelnemu wraz z pracownikami za ubranie żłóbka i choinki, p. Monice Łoginow z córką Wiktorią za pomoc przy dekoracji.
  3. Jeżeli nie dotarł jeszcze do kogoś p. Organista to opłatek będzie można nabyć w kancelarii parafialnej.
  4. Wizytę Duszpasterską zwaną Kolędą rozpoczniemy 28 grudnia. Już dziś podajemy jej program.
    Czwartek : Pieczoługi – 2 księży, Odpadki – 1 ksiądz
    Piątek: Wólka Smoszewska – 2 księży, Duchowizna nad Wisłą 1 ksiądz

Sobota : Mochty i Smok – 2 księży, Trębki – 1 ksiądz od godz. 9:00
    i Parowa Płocka – 1 ksiądz od godziny 11:00.
    Kierowców prosimy o przyjazd 15 minut przed rozpoczęciem kolędy.
    Wraz z mani będzie też kolędował jeden z ojców Kapucynów.
    Początek kolędy w tym tygodniu od godziny 9:00

W najbliższą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 18:00 podziękujemy p. Bogu z miniony rok

Przy wyjściu z kościoła można kupić gazetę Gość Niedzielny – wydanie podwójne w cenie 15 złotych