1. W Środę Popielcową rozpoczęliśmy Wielki Post. Postarajmy się uczynić wszystko aby ten czas był dla nas okazją do prawdziwej duchowej przemiany.
  2. Dziś po Każdej Mszy św. zbieramy do puszek ofiary przeznaczone na budowę kościoła Matki Bożej Pompejańskiej w Warszawie. Za wszelkie ofiary złożone na ten cel – serdeczne Bóg zapłać
  3. Przypominamy, że Droga Krzyżowa odprawiana jest w każdy piątek o godz. 17: 00, zaś Gorzkie Żale w niedziele po sumie, zapraszamy do udziału w tych pięknych wielkopostnych nabożeństwach.
  4. Taca z najbliższej niedzieli przeznaczona będzie na pokrycie kosztów związanych z ogrzewaniem kościoła. W miniony poniedziałek zatankowaliśmy paliwo za 5600,00 zł.
  5. Zbiórka dla ministrantów w najbliższą sobotę o godz. 11:00.
  6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny. Można też jeszcze nabyć dodatek do Gościa Niedzielnego w cenie 14 zł. poświęcony w głównej mierze tematyce Wielkiego Postu.