1. W poniedziałek od godz. 11:00 będziemy odwiedzać chorych w ich domach. Chorych proszę zgłaszać dziś po Mszach świętych.
  2. W środę Wigilia Bożego Narodzenia. W tym dniu my Polacy zachowujemy post ścisły. Pasterka zostanie odprawiona w nocy z środy na czwartek o godz. 24:00. Pół godziny przed pasterką będzie wspólne kolędowanie, które poprowadzi nasz zespół młodzieżowy „Dziękczynienie" serdecznie zapraszamy.
  3. Msze św. w I i II dzień świąt Bożego Narodzenia – to jest w czwartek i piątek odprawiane będą tak jak w każdą niedzielę, czyli o godzinie 9:00, 10:30, 12:00 i 18:00. Zapraszamy do udziału w tych nabożeństwach. Chociaż w tym roku drugi dzień świąt wypada w piątek to nie obowiązuje nas post.
  4. Bóg zapłać za ofiary na spłatę długu za malowanie kościoła mieszkańcom ul. O Honorata, ofiary zbierali tam p. Halina Deręgowska i Janusz Piasecki, z Gałach Utrata i Budy, ofiary zbierał P. Cyryl Radzikowski, z ul. Wyszogrodzkiej, ofiary zbierały p. Magdalena Habera i Grażyna Górecka, z ul. Warszawskiej, ofiary zbierał p. Tadeusz Barylski. W środę przekazaliśmy malarzowi 11 tysięcy złotych, to co jeszcze uda nam się zebrać, co deklarowali mieszkańcy, że jeszcze złożą w ofierze przekażemy zaraz po zakończonej zbiórce.
  5. Bóg zapłać panu Cezaremu Jaworskiemu za gwiazdy betlejemskie do żłóbka, państwu Syskim z Mocht za choinki, panu Arturowi Kopeć za ramy i deski do dekoracji.
  6. W ubiegłą niedzielę na tacę inwestycyjna zebraliśmy 2120 złotych.
  7. Dziś po Mszy św. o godz. 12:00 dzieci otrzymają paczki przygotowane przez Parafialne Koło Caritas i Akcję Katolicką.
  8. We wtorek o godz. 11:00 zbiórka dla ministrantów.
  9. Przy wyjściu z kościoła można kupić jeszcze wigilijne świece Caritas oraz świąteczne wydanie gazety Gość Niedzielny.