1. W Środę Popielcową rozpoczęliśmy czas Wielkiego Postu. Postarajmy się uczynić wszystko aby ten czas był dla nas okazją do prawdziwej duchowej przemiany.
  2. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary złożone na ogrzewanie naszego kościoła.
  3. Dziś po Mszy św. o godz. 10: 30 spotkanie dla dzieci przystępujących w tym roku do komunii św. Następne spotkanie za tydzień.
  4. W najbliższą środę po Mszy św. o godz. 18:00 Nabożeństwo Fatimskie.
  5. Przypominamy, że Droga Krzyżowa odprawiana jest w każdy piątek o godz. 17: 00, zaś Gorzkie Żale w niedziele po sumie, zapraszamy do udziału w tych pięknych wielkopostnych nabożeństwach.
  6. Zapraszamy do czynnego udziału w organizacji Triduum Paschalnego w naszej parafii. W liturgii przydadzą się wszystkie umiejętności: śpiew, czytanie, ministrantura, przyniesienie darów w czasie liturgii, chętni do asysty, Niech to będzie nasza wspólna liturgia. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do ks, Jacka.
  7. Na tablicy ogłoszeń znajduje się plakat reklamujący film „Największy Dar” oraz informacja gdzie można go obejrzeć.
  8. W najbliższą sobotę o godz. 11:00 zbiórka dla ministrantów.
  9. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny. Można też już nabyć baranki wielkanocne do święconki. Kupując baranka pomagamy najuboższym. Cena jednego baranka 5 złotych.