Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na ogrzewanie kościoła.

Ze względu na to iż uroczystość św. Józefa przypadła w tym roku w niedzielę została ona przeniesiona w obchodach liturgicznych na poniedziałek. W związku z tym, że św. Józef jest patronem naszej parafii, zapraszamy jutro na Mszę św. o godz. 18:00.

W niedzielę rozpoczynamy nasze rekolekcje wielkopostne. Oto ich program. Msze św. odprawiane będą: w Niedzielę o godz. 9:00, 10:30 (dla dzieci), 12:00 i 18:00(spotkanie dla kandydatów do bierzmowania). W poniedziałek i wtorek Msze św. odprawiane będą o godz. 9:00, 10:30 (Msza św. dla dzieci) i 18:00. Dzieci przychodzą na swoją Mszę św. ze szkoły, po Mszy św. wracają do szkoły. Spowiedź w poniedziałek i wtorek przed każdym nabożeństwem, oraz podczas ich trwania. Rekolekcje poprowadzi ks. kan. Paweł Rokicki pracujący w Nuncjaturze Apostolskiej w Polsce. Wyjazdy do chorych we wtorek od godz. 15:00. Prosimy o zapisywanie chorych w kancelarii parafialnej.W tym tygodniu wpłynęły ofiary na Kwiaty z Duchowizny Trakt - 1405 zł. - ofiary zbierała p. Danuta Młotkowska. Bóg zapłać. Zostały też wzięte listy na zbiórkę ofiar na kwiaty do Grobu Pańskiego z Gałach po Szosie, Wólki Smoszewskiej i Warszawskiej bez bloków.

Jeszcze nie zostały odebrane wszystkie listy. Bardzo prosimy o zabranie ich i dokonanie zbiórki. My wiemy, że nie jest to przyjemne zadanie, ale nie robimy tego dla siebie i zapewne ten trud będzie kiedyś nagrodzony.

W Tym tygodniu zbiórka dla ministrantów będzie w sobotę o godz10:00, zaś próba dla scholi o godz. 11:00.

Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania w najbliższą niedzielę o godz. 18:00

Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny oraz baranki do święconki. Można też nabyć palmy zrobione przez ministrantów i scholę przy pomocy ich rodziców. Dochód uzyskany ze sprzedaży tych palm przeznaczony jest na ich wakacyjny wyjazd.