1. Dzisiejszą niedzielą kończymy Rok Liturgiczny. Za tydzień pierwsza Niedziela Adwentu.
  2. Najbliższy piątek jest Pierwszym Piątkiem Miesiąca. Spowiedź przed Mszami świętymi. W niedzielę po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.
  3. Można już kupować świece Caritas. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony będzie na pomoc dla ubogich. Cena świec: 10 zł. mała i 15 zł. duża.
  4. Rozpoczęliśmy już ogrzewanie naszego kościoła. Bardzo prosimy o zamykanie drzwi.
  5. W najbliższą niedzielę podamy program naszych rekolekcji Adwentowych, które już tradycyjnie rozpoczniemy w trzecią Niedzielę Adwentu. Program ten dołączony jest też do opłatka, który roznosi p. Organista.
  6. Bardzo prosimy o wyrzucanie żywych kwiatów na cmentarzu do przeznaczonego na nie miejsca, prosimy również aby przed wyrzucaniem zdjąć z nich doniczki.
  7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.