1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy czas Adwentu – czas przygotowania na przyjście Zbawiciela. Roraty w okresie Adwentu będą odprawiane od poniedziałku do soboty o godz. 07:00. Serdecznie zapraszamy. Zapraszamy też do udziału w roratach kandydatów do bierzmowania i dzieci.
  2. W trzecią Niedzielę Adwentu to jest 17 grudnia po Mszy św. o godz. 10:30 odbędzie się spotkanie z rodzicami i dziećmi przystępującymi w tym roku do I Komunii świętej i odnawiającymi swoje Przyrzeczenia chrzcielne.
  3. Rekolekcje Adwentowe w naszej parafii rozpoczniemy w III Niedzielę Adwentu. Rekolekcje te poprowadzi ks. mgr Tomasz Bartczak studiujący w Rzymie. Program rekolekcji jest następujący. W niedzielę 17 grudnia Msze św. będą odprawiane tak jak w każdą niedzielę to jest o godz. 9:00, 10:30 – Msza św. z udziałem dzieci, 12:00 i 18:00. W poniedziałek 9:00, 11:00 i 12:00 – Msze św. z udziałem dzieci oraz 18:00. We wtorek Msze św. odprawiane będą o godz. 9:00 i 18:00.
  4. Taca z najbliższej niedzieli przeznaczona będzie na zakup paliwa do ogrzewania naszego kościoła.
  5. Zbiórka dla ministrantów w najbliższą sobotę o godz. 11:00.
  6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć świece Caritas. Kupując te świece pomagamy najuboższym dzieciom. Cena małej świecy – 10 zł. – dużej 15zł. Można też nabyć gazetę Gość Niedzielny’ oraz dodatek Historia Kościoła w cenie 12 złotych. Dodatek ten ukazywał się będzie co dwa miesiące. Temat pierwszego numeru to: Jezus, skąd wiemy, że istniał naprawdę.