1. W najbliższą niedzielę – 17 grudnia rozpoczynamy nasze Rekolekcje Adwentowe. Ich program jest następujący: Niedziela - Msze św. tak jak w każdą niedzielę czyli o godz. 9:00, 10:30 (dla dzieci), 12:00 i 18:00. Poniedziałek - Msze św. odprawione będą o godz. 9:00, 11:00 (dla dzieci)12:00 (dla dzieci) i 18:00. Wtorek - Msze św. o godz. 9:00 i 18:00. Spowiedź w poniedziałek i wtorek przed i w trakcje nabożeństw. Rekolekcje poprowadzi ks. mgr Tomasz Bartczak student z Rzymu. Wyjazdy do chorych we wtorek po godz. 14:00.

W najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 10:30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i odnawiających swoje odnowienia Chrzcielne, zaś o godz. 18:00 spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania. Obecność obowiązkowa.

W minionym tygodniu otrzymaliśmy akceptację konserwatora zabytków dla projektu przebudowy drogi oraz chodników przy kościele oraz systemu odwodnienia. Przystępujemy teraz do do drugiego etapu załatwiania formalności związanych z naszymi remontami. Mamy nadzieję, że na wiosnę uda nam się rozpocząć remont naszej drogi i terenu wokół kościoła.

W środę po Mszy św. o godz. 18:00 odmówimy różaniec w ramach Nabożeństwa Fatimskiego.

W najbliższą sobotę zbiórka dla ministrantów o godz. 11:00.

Bóg zapłać za ofiary złożone na zakup paliwa do ogrzewania naszego kościoła. W piątek zatankowaliśmy paliwo za 5400,00 zł. (pięć tysięcy czterysta złotych)

Zapraszamy do udziału w roratach, które odprawiamy od poniedziałku do soboty o godz. 7:00.

Przy wyjściu z kościoła można nabyć świece Caritas w cenie 15 zł duża i10 zł. mała. Kupując te świece pomagamy najuboższym dzieciom. Jest tam też gazeta Gość Niedzielny.